1. strona główna
  2. rozmiary

rozmiary

GDZIE ZNAJDĘ TABELĘ WYMIARÓW?

Nie mamy uniwersalnej tabeli, ponieważ jak coś jest „do wszystkiego, to jest do niczego” ;)
Każdy model jest nieco inny. Jedne są krótkie, inne długie. Kroje dopasowane lub luźne. A każda i każdy z nas, lubi je nosić nieco inaczej. Nie chcemy nikomu mówić, dokąd powinna mu sięgać bluza czy szorty. Dlatego podajemy wymiary każdej rzeczy i każdego rozmiaru oddzielnie! Dzięki temu, znając swoje wymiary, sam możesz zdecydować, która długość i szerokość jest najlepsza dla Ciebie :)

Aby zobaczyć wymiary wybranego produktu, kliknij link „OPIS ROZMIARÓW” po prawej stronie od zdjęcia, na stronie tego produktu. Po lewej stronie pojawi się wyszarzona fotka, z naniesionymi wymiarami wybranego rozmiaru.

JAK MIERZYCIE PRODUKTY?

Na płasko, luźno ułożne.
Wymiary podane są w centymetrach. Jest to zawsze minimalna wartość - bez rozciągania.
Większość naszych produktów jest z materiałów (dzianin), które są same w sobie lekko elastyczne.

Staramy się podać wszystkie wymiary tak dokładnie, jak to możliwe i dlatego spisujemy je dla każdego modelu oddzielnie. Należy jednak pamiętać o tym, że dzianiny „pracują” i ubranie, nawet luźno rozłożone, za każdym razem ułoży się nieco inaczej i wynik pomiaru może być nieco inny.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji :)

Napisz na: KONTAKT@CHOKA.PL
Lub zadzwoń: 796 209 250
UWIELBIAMY CIASTKA! TY TEŻ? WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH CIASTKACH ZNAJDZIESZ TU.
KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA UŻYWANIE PLIKÓW COOKIES. DOSTĘPEM MOŻESZ ZARZĄDZAĆ W USTAWIENIACH TWOJEJ PRZEGLĄDARKI.